Delen

Wie is wie?

Ann Van de Velde

Ann Van de Velde

directeur WZC Paradijs

T: 03 490 41 04

gsm 0478 22 86 03

ann.vandevelde@lier.be

Geertrui Verwimp

Geertrui Verwimp

Maatschappelijk werker

T: 03 490 41 13

geertrui.verwimp@lier.be

Carlo Vanoppen

Carlo Vanoppen

Maatschappelijk werker

T: 03 490 41 10

carlo.vanoppen@lier.be

Agnes Van Bortel

Agnes Van Bortel

Zorgcoördinator

T: 03 490 41 22

agnes.vanbortel@lier.be

San Bouwen

San Bouwen

Hoofdverpleegkundige (1ste verdieping)

T: 03 490 41 31

wzchoofdverpleging@lier.be

san.bouwen@lier.be

Ria Vercammen

Ria Vercammen

Afdelingsverantwoordelijke De Kaai

T: 03 490 41 32

wzcafdelingsverantwoordelijken@lier.be

ria.vercammen@lier.be

Nadia Gijsenbergh

Nadia Gijsenbergh

Afdelingsverantwoordelijke Den Dijk

T: 03 490 41 42

wzcafdelingsverantwoordelijken@lier.be

nadia.gijsenbergh@lier.be

Linda Dillen

Linda Dillen

Hoofdverpleegkundige (2de verdieping)

T: 03 490 41 51

wzchoofdverpleging@lier.be

linda.dillen@lier.be

Nancy Goossens

Nancy Goossens

Afdelingsverantwoordelijke ‘t Vlietje

T: 03 490 41 52

wzcafdelingsverantwoordelijken@lier.be

nancy.goossens@lier.be

Misia Goemans

Misia Goemans

Afdelingsverantwoordelijke Den Oever

T: 03 490 41 62

wzcafdelingsverantwoordelijken@lier.be

misia.goemans@lier.be

Nicole Van Oosterwyck

Nicole Van Oosterwyck

Hoofdverpleegkundige (3de verdieping)

T: 03 490 41 71

wzchoofdverpleging@lier.be

nicole.vanoosterwyck@lier.be

Lieve Belmans

Lieve Belmans

Afdelingsverantwoordelijke ’t Pleintje

T: 03 490 41 72

wzcafdelingsverantwoordelijken@lier.be

lieve.belmans@lier.be

Denise Magel

Denise Magel

Afdelingsverantwoordelijke ‘t Steegje

T: 03 490 41 82

wzcafdelingsverantwoordelijken@lier.be

denise.magel@lier.be

Leen Van Woinsel

Leen Van Woinsel

Hoofd hoteldiensten (administratie, onthaal, keuken, schoonmaak, technische diensten)

T: 03 490 41 06

wzcparadijs@lier.be

leen.vanwoinsel@lier.be

 

Sara Heremans

Verantwoordelijke keuken

T: 03 490 41 25

sara.heremans@lier.be

Karin Crollet

Karin Crollet

Verantwoordelijke schoonmaak

T: 03 490 41 08

karin.crollet@lier.be

San Ickx

San Ickx

Teamcoördinator Anke/kinesitherapeut

T: 03 490 41 14 (Graag bellen tussen 11.30 en 12.30 uur / 15 en16 uur. )

anke@lier.be

san.ickx@lier.be

Anne Marie Peeeters

Anne Marie Peeters

Coördinator-verpleegkundige DVC De Passage

T: 03 490 41 21

dvc.depassage@lier.be

 

Gui Laerte

Technisch medewerker

T: 03 490 41 26

guido.laerte@lier.be

Uitgelicht

Contacteer ons

WZC Paradijs
Transvaalstraat 44, 2500 Lier
tel. 03 490 41 11

lees verder

Infobrochure woonzorgcentrum Paradijs